POMOC UKRAJINĚ

Pěkný den vážení přátelé, rádi bychom v těchto těžkých dnech dostáli svému poslání pomáhat bližním a proto vyhlašujeme materiální sbírku pro Ukrajinu. Tato sbírka je organizována prostřednictvím našeho pana hejtmana a pana Volodymyra Čubirka, hejtmana Zakarpatí (partnerský region Kraje Vysočina). Sběrné místo je v Jihlavě a proto nabízíme možnost shromáždit materiál v kanceláři obecního úřadu Komárovice, odkud ho následně ho dopravíme na sběrné místo do Jihlavy.

Podrobnosti naleznete v plakátu.  Děkujeme ?

Sběr materiálu bude:

úterý - čtvrtek od 17 - 18:00 hodin

pátek od 14 - 15:00 hodin

Aktuálně jsou potřeba tyto věci:

Jídlo – těstoviny, kroupy, rýže, pohanka, konzervy masové, rybí, instatní polévky, sušenky čaj, dětské výživy, čokoláda pro děti.

Drogerie – mýdlo, vlhčené ubrousky, šampony a prací prášky, dětské pleny, dámské vložky, zubní pasty, toaletní papír apod.

Léky – náplasti, škrtidla, analgetika antiseptika.

Jiné – karimatky, spacáky, stany, deky, elektrické varné termosky na ohřev nápojů, polštáře, pláštěnky, ruční svítilny, nabité power banky, pro děti třeba omalovánky.

Děkujeme.