ZAMKNUTÍ KONTEJNERŮ NA BIO ODPAD

Vzhledem k opakujícímu se problému s ukládáním plastových pytlů do hnědých kontejnerů na BIO odpad musíme přistoupit k opatření, že oba kontejnery budou uzamknuty a v místě ukládání odpadů bude umístěno záznamové zařízení. Jedná se o to, že firma vyvážející BIO odpad nechce takto naplněné kontejnery vyvážet. Takže je musí vyvážet firma Ferkl společně s popelnicemi, což je nejdražší způsob ukládání odpadů. Náklady na ukládání a vyvážení odpadů musíme hradit my všichni společně. Prosím používejte kompostery předané obcí všem zájemcům a zbylý odpad BIO ukládejte na své komposty.

Děkuji za pochopení.

Starosta obce Komárovice