AKTUALITY

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V NEMOCNICI TŘEBÍČ

S ohledem na překročení akutní respirační infekce v okrese Třebíč a doporučení KHS, pracoviště Třebíč, bude v Nemocnici Třebíč od 27. října do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV Výjimky: • doprovod u porodu • nezletilí pacienti hospitalizovaní na dětském oddělení • návštěvy u nevyléčitelně nemocných pacientů v terminálním stadiu, vždy po dohodě s ošetřujícím lékařem či primářem oddělení

Zjistit více

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY A ZAMYKÁNÍ RYBNÍKA

V sobotu 18.9.2021 uspořádá rybářský spolek Komárovice rybářské závody a tradiční akci Zamykání rybníka. Na akci je připravené občerstvení ve formě uzených ryb a uzených klobás. Rybářský spolek zve všechny zájemce na příjemně prožitou sobotu v pěkném přírodním prostředí Komárovického rybníka.

Zjistit více

NOVĚ SPUŠTĚNÉ STRÁNKY OBCE KOMÁROVICE

Od 9. srpna 2021 má obec aktualizované a nově zpracované web stránky, které vytvořila firma AVENTE Moravské Budějovice. Cesta pro otevření stránek zůstává stejná jako u předchozích stránek - www.komarovice.cz Na web stránkách je přetažená úřední deska a fotogalerie obce a spolků. Nově zde najdete Povinně zveřejňované informace, hlášení rozhlasu, kalendář s akcemi obce a spolků v obci. Věříme, že se stránky budou líbit a že zde najdete aktuální, potřebné a užitečné informace.

Zjistit více